maandag, 14 januari 2019 12:16

Kinderland bedankt De Hei voor warmste week met brief

download
Met Music For Life tijdens de warmste week zamelde onze school dit jaar geld in voor vzw Kinderland.
Directeur Dominiek Vanbesien stuurde ons een warme bedankbrief op. 
Die delen we graag met jullie allemaal: 

Beste kinderen, ouders en sympathisanten,

Mag ik jullie allen bijzonder hartelijk danken voor het mooie bedrag dat jullie met jullie activiteit bij elkaar hebben gesprokkeld ten voordele van vzw Kinderland. Dank u wel omdat u ons project de moeite waard vond om deze centjes aan te besteden.

In Kinderland begeleiden wij gezinnen met kinderen tussen 0 en 12 jaar, wanneer zij met opvoedingsproblemen worden geconfronteerd. Wanneer de opvoedingssituatie echt problematisch of verontrustend wordt, kunnen kinderen in ons centrum worden opgevangen. Er verblijven 28 kinderen in vier leefgroepen, waar we hen warm en liefdevol opvangen. Deze 
kinderen, die in moeilijke situaties opgroeiden ... 

Gimme